o Nas

Jesteśmy INSPIREAGENCY.
Jesteśmy Selektywną agencją Modelek/Modeli z UMIEJĘTNOŚCIĄ INSPIROWANIA (wymóg agencji) z obszarów Lifestyle/Entertainment/Fashion i zajmujemy się dostarczaniem Inspirujących Osób d0 kampanii marketingowych / reklam /projektów specjalnych /gier i teledysków – dla największych międzynarodowych Brandów i Wytwórni Muzycznych. Jesteśmy z Warszawy. Działamy na terenie całej Polski. Zawsze otwarci na projekty międzynarodowe.

Dlaczego INSPIREAGENCY:

  1. SELEKCJA. Jedyna w Polsce Selektywna agencja Modeli/Modelek. Brak masowych rekrutacji. Tylko indywidualne preselekcje. Obecnie tylko 2 Osoby.
  2. STRATEGIA. Zapewnienie Modelom/Modelkom zadowolenia z pracy dla I/\ = wysoki poziom pracy dla Klientów.

Korzyści dla Klientów:

  • bardzo duża oszczędność czasu (i nerwów) przy długotrwałych poszukiwaniach i wyborach właściwych Osób;
  • oszczędność pieniędzy;
  • pewność Casting Dyrektorów/Osób Decyzyjnych dokonania właściwego wyboru Osoby do projektu;
  • lepsze wyniki projektów marketingowych.

1. SELEKCJA.

Jedyna w Polsce jakościowa agencja Modeli/Modelek. Brak masowych rekrutacji. Tylko indywidualne preselekcje. Obecnie tylko 2 Osoby. Klienci zawsze tracą bardzo dużo czasu na długotrwałe i czasochłonne castingi/poszukiwanie „tej idealnej Osoby” do kampanii, a co za tym idzie – pieniądze. INSPIREAGENCY skupia tylko wyselekcjonowane Modelki/Modeli z UMIEJĘTNOŚCIĄ INSPIROWANIA (wymóg agencji), więc zostaje skrócony proces rekrutacji Ambasadorów/Modeli/Talentów do kampanii, projektów – co pozwala oszczędzić firmom dużo czasu i pieniędzy, a dodatkowo są przekonani o wyborze właściwej Osoby, co oczywiście przekłada się na wyniki prowadzonych aktywności. Wybór wyselekcjonowanej Osoby z INSPIREAGENCY, daje Casting Dyrektorom/Osobom Decyzyjnym i odpowiedzialnym za znalezienie „kogoś wyjątkowego” – pewność dokonania właściwego wyboru Talentu do kampanii/reklamy/projektu/teledysku.

Jak selekcjonujemy nasze TALENTY? – na jakiej podstawie:

Każda Osoba z INSPIREAGENCY musi posiadać „jedną” cechę – UMIEJĘTNOŚĆ INSPIROWANIA.  „Jedną”, ale na którą składa się szereg czynników. Weryfikujemy je starannie i precyzyjnie. To nas odróżnia. Selekcja. Jakość. Tylko TALENTY.

1. PASJA w życiu.
2. Zamiłowanie: do występowania przed „kamerą i aparatem”.
3. Osobowość: Wyjątkowa. Interesująca. Wyrazista. Odważna.
4. Wygląd: Atrakcyjna. Interesująca. Sexowna. Intrygująca.
5. Osoby, nawet z małymi zasięgami w Social Mediach, ale z dużym potencjałem do wzrostu.

1. PASJA w życiu: wymóg agencji.
Każdy Model/Modelka z INSPIREAGENCY jest pasjonatem w danej dziedzinie: Fashion | Taniec | Fitness | Aerial | Running | GYM | Kitesurfing | Aktorstwo + more.. i to jest wymóg dla każdej Osoby z I/\ – posiadanie pasji, którą Model także może wykorzystać, aby zadziałać na Klientów/Konsumentów, a tym samym pozytywnie uzależnić od marki, dla której będzie pracować.
PASJONACI ZAWSZE MAJĄ NIESPOŻYTĄ ENERGIĘ ŻYCIOWĄ – TO CZUĆ, TO PRZYCIĄGA.

2. Zamiłowanie: do występowania przed „kamerą i aparatem”.

Osoby z INSPIREAGENCY kochają występować i prezentować siebie oraz rolę otrzymaną od Klienta, w którą mają się wcielić przed kamerą, aparatem i pragną wystąpić w projektach Klientów – promując znane marki, zostając ich Ambasadorami, Twarzami – spójną częścią. Wybieramy tylko te Osoby, którym praca przed obiektywem sprawia radość.

3. Osobowość: Wyjątkowa. Interesująca. Wyrazista. Odważna.

„Taka Osobowość” pozwala nam działać w myśl naszej zasady: Oddziaływać-Przyciągać-Wpływać (Affect-Attract-Impact).

4. Wygląd: Atrakcyjna. Interesująca. Sexowna. Intrygująca.

„Taki Wygląd” pozwala nam działać w myśl naszej zasady: Oddziaływać-Przyciągać-Wpływać (Affect-Attract-Impact).
5. Osoby nawet z małymi zasięgami w Social Mediach, ale z dużym potencjałem do wzrostu.

W trakcie selekcji i wyboru Talentów, nie weryfikujemy ich wyników (wzrostów/spadków) w Social Mediach, ale rezultaty potwierdzają także, że dokonujemy właściwych wyborów. Wyniki z Instagrama:

  1. Kasia: wzrost o 102% (z 18000 do 36400 w okresie: 12.2016 – 08.2017).
  2. Adrian: wzrost o 16,8% (z 124000 do 149000 w okresie: 12.2016 – 08.2017).
  3. Weronika: wzrost o 30,6% (z 8500 do 11100 w okresie: 12.2016 – 08.2017).
  4. Kamil: wzrost o 78,4% (z 32000 do 57100 w okresie: 12.2016 – 08.2017).

2. STRATEGIA.

Nasza strategia to zapewnienie Modelom/Modelkom zadowolenia z pracy dla I/\, co przekłada się oczywiście na wysoki poziom pracy dla Klientów. Wierzymy, że tylko długoterminowa współpraca z Modelami/Modelkami i ich zadowolenie z pracy dla I/\ może zbudować silny wizerunek, wiarygodność, zaufanie i stabilność marki INSPIREAGENCY w środowisku największych marek i firm. Dlatego nie chcemy rotacji – chcemy, aby tylko dołączali do Nas nowi Pasjonaci (Ci tylko wyselekcjonowani) – a zniwelowanie rotacji jest możliwe, tylko dzięki zapewnieniu naszym Modelom/Modelkom takich warunków współpracy – podczas projektów dla Klientów – że nie muszą poszukiwać innych agencji, a wręcz przeciwnie – promują i stają się ambasadorami INSPIRAGENCY.

Korzyść dla Klientów:
Zadowolenie naszych Modeli/Modelek przekłada się oczywiście na zaangażowanie, entuzjazm oraz wysoki poziom pracy podczas projektów dla naszych Klientów.

Naszym zadaniem jest, aby znane Marki wiedziały o tym, że jeśli szukają INSPIRUJĄCYCH I WYJĄTKOWYCH OSÓB – to pierwszą (i mamy nadzieję jedyną i ostatnią 😉 ) myślą będzie:
INSPIREAGENCY.

12 IMIE 38 IMIEznak zapytania

 2 1

INSPIREAGENCY | SPOTKAJMY SIĘ

ROBERT | 698 927 141 | contact@inspireagencytalents.pl

„PEOPLE DON’T BUY WHAT YOU DO – THEY BUY WHY YOU DO IT.
AND WHAT YOU DO SIMPLE PROVES – WHAT YOU BELIEVE.”